Planet Višnjik

Naslovna > Planet Višnjik

FOTO – Vaterpolsko PH-e: Zadar 1952 – Solaris 8:22

Planet Višnjik Višnjik / 07.12.2020.

U nastavku natjecanja u hrvatskom vaterpolskom prvenstvu u 8. kolu Zadar 1952 bio je na bazenu na Višnjiku domaćin šibenskom Solarisu. Gosti su bili značajno bolji suparnik i pobijedili 8:22 (4:4, 0:8, 3:7, 1:3) pri čemu je domaća momčad uspjela rezultatski parirarti samo u prvoj četvrtini.

visnjik-sc-visnjik-šc-višnjik-sportski-centar-zadar-dvorana-krešimir-ćosić-zatvoreno-bazensko-plivalište-bazen-vaterpolo-vk-zadar-1952-vk-solaris

U postavi Zadra 1952 strijelci su bili Lovre Zelić (3), Ante Martinović (2), Jakov Mrvičić (1), Roko Donđivić (1) i Vito Cicero (1).

Poslije osam odigranih utakmica Zadar 1952 ima omjer pobjeda i poraza 0 – 8. U devetom kolu Zadrani su slobodni, a u 10. kolu bit će gosti dubrovačkoga Juga.

Kako je bilo na utakmici Zadar 1952 – Solaris, pogledajte u galeriji.