Planet Višnjik

Naslovna > Planet Višnjik

FOTO – Veszprem obranio naslov na F4 SEHA Gazprom lige!

Planet Višnjik Višnjik / 06.09.2021.

Mađarski Telekom Veszprem obranio je (zadarski) pobjednički naslov na Final Fouru SEHA Gazprom lige održanom u Dvorani Krešimira Ćosića na Višnjiku od 3. do 5. rujna 2021.

Telekom Veszprem u finalu je pobijedio PPD Zagreb 31:29 i to nakon izvođenja sedmeraca jer je poslije 60 minuta bilo izjednačeno, 27:27.

Priliku za pobjedu u zadnjoj minuti ispustili su i PPD Zagreb i Telekom Veszprem, a u izvođenju sedmeraca Mađari su bili precizniji. Igračima PPD-a Zagreb Ćavaru i Šipiću sedmerce je obranio Cupara, dok za suparnika sedmerac nije iskoristio Štrlek, obranio je Ivić.

I na prošlom Final Fouru u Zadru Telekom Veszprem bio je pobjednik (protiv Vardara), pa je tako mađarska momčad osvojila drugi uzastopni naslov pobjednika. U svojim redovima Telekom Veszprem imao je u Petru Nenadiću najboljega igrača na turniru.

U utakmici za treće mjesto Motor Zaporožje pobijedio je Meškov Brest 31:20.

Kako je bilo na finalu, pogledajte u galeriji.