Planet Višnjik

Naslovna > Planet Višnjik

FOTO – Završnica PH-e najmlađih odbojkašica i odbojkaša na Višnjiku

Planet Višnjik Višnjik / 19.10.2020.

U Dvorani Krešimira Ćosića na Višnjiku, u organizaciji Hrvatskoga odbojkaškoga saveza, održani su završni turniri hrvatskih prvenstava za kadetkinje i kadete (U 13), te za najmlađe kadetkinje (U 11).

U kategoriji kadetkinja U 13 naslov prvaka osvojila je ekipa OK Dinamo iz Zagreba koja je u finalu pobijedila Belišće 25:15, 25:19. Momčad zagrebačke Mladosti postala je prvak u kategoriji kadetkinja U 11 nakon što je je u finalu pobijedila Ivanec 15:6, 14:15, 15:6. U finalu kadeta U 13 igrali su Grobničan i Medicinar Trnje, a prvak je postao Grobničan pobjedom od 11:25, 25:12, 15:10.

visnjik-sc-visnjik-šc-višnjik-sportski-centar-zadar-dvorana-krešimir-ćosić-odbojka-prvenstvo-hrvatske-završnica-za-najmlađe-kadetkinje-i-kadete-hos-odbojkaški-savez-hrvatska-volleyball-mini-mala-odbojka

Najbolja igračica u kategoriji do 13 godina je Maša Mlinar (Dinamo), najbolja igračica do 11 godina je Karla Gulin (Mladost), a najbolji igrač do 13 godina je Mihael Moreti (Grobničan).

Kako je bilo na finalnim mečevima, pogledajte u galeriji.